بایگانی نوشته‌ها


پس از رسیدن به کانادا چه کارهایی باید انجام دهیم

پس از رسیدن به کانادا چه کارهایی باید انجام دهیم

هفته نخست رسیدن مهاجران به کانادا:  اگر شما در حال برنامه ریزی برای مهاجرت به کشور کانادا هستید و یا اگر به تازگی ویزای مهاجرتی خود را دریافت کرده اید، لازم است قبل از رفتن چند مسئله را بررسی کنید زیرا تازه واردین گاهی برای ادغام شدن در این کشور جدید نیاز به کمک دارند. ما در این مقاله مواردی که لازم است هنگام آماده سازی برای مهاجرت به این کشور انجام دهید را گردآوری کرده ایم. بسیاری از مهاجرین یا تازه واردین به کانادا در ابتدا احساس سر درگمی دارند و نمیدانند زندگی خود را از کجا شروع کنند ، ما در اینجا به موارد بسیار مهمی جهت آماده سازی شما اشاره میکنیم .

هزینه زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا

 نخستین دغدغه کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، هزینه زندگی در کانادا است. این افراد تمایل دارند بدانند که کیفیت زندگی آن‌ها در کانادا چگونه خواهد بود و آیا می‌توانند زندگی آسوده‌ای در کانادا داشته باشند یا خیر. در این مقاله می‌خواهیم به طور کامل درباره هزینه زندگی در کانادا و کیفیت زندگی در کانادا بپردازیم.این مقاله را ابتدا با بیان خلاصه‌ای از میزان درآمد در کانادا شروع کرده و سپس به بررسی جزیی هزینه اجاره خانه در کانادا، هزینه خورد و خوراک در کانادا ، هزینه کالاهای سوپرمارکتی در کانادا ، هزینه درمانی در کانادا هزینه تحصیل در کانادا، هزینه حمل و نقل در کانادا و هزینه پوشاک در کانادا خواهیم پرداخت.

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکت ویزای کانادا

یکی از نگرانی‌هایی که برای مهاجران به کشور کانادا وجود دارد، موضوع ریجکت ویزای کانادا است. دلایل ریجکتی بسته به نوع ویزای درخواستی برای ورود به کشور کانادا متفاوت است. اما مهاجران بد نیست بدانند زمانی که درخواست ویزای آن‌ها رد شود، دنیا به پایان نمی‌رسد و به شکل‌های گوناگون می‌توان سرنوشت آن‌ها را تغییر داد.
ریجکت یا رد شدن ویزا گاهی با اصطلاح ریفیوز هم شناخته می‌شود که در این مطلب قصد داریم با جزئیات بیشتر به توضیح راجع به آن بپردازیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

اجاره خانه در کانادا و دانستني هاي لازم

اجاره خانه در کانادا و دانستني هاي لازم

اجاره خانه در کانادا را به کسانی توصیه می‌شود که قصد دارند مدت زمان کوتاهی در این کشور اقامت داشته باشند.
افراد با پس‌انداز سرمایه خود برای مدت کوتاه می‌توانند یک مکان مناسب اجاره کنند. اما اگر کسی قصد اقامت دائم داشته باشد بهتر است به فکر خرید خانه باشد.
در این مطلب قصد داریم اطلاعات و شرایط لازم برای اجاره خانه در کانادا را برای شما بیان کنیم. بنابراین تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

درباره‌ی نویسنده
 گروه آموزشي مهاجرتي پذيرش 21 در اين وب سايت سعي مي كند مهمترين و كاربردي ترين مطالب را در قالب اخبارو مقاله هايي متنوع حضورتان ارائه دهد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...